Глосарій

Голчастий пістолет MicroPin Avery Dennison — ручний інструмент з металевим механізмом подачі пластикових з’єднувачів для закріплення м’яких виробів на картонній основі (ярликів).

Голчастий пістолет System 1000 AVERY DENNISON — ручний існтрумент для нанесення ярликів за допомогою пластикових з’єднувачів до 1000 шт. без додаткової зарядки.

Система кріплення Plastic Staple ST9500 — швидкісна технологія фіксації країв товарів, нанесення ярликів на джинси та спарювання шкарпеток.

Пластикові з’єднувачі Hook Tach AVERY DENNISON — спеціальні з’єднувачі в формі «гачка», призначені для підвішування картонних ярликів для панчішно-шкарпеткових та інших легких виробів.

Пластикові з’єднувачі Fine і Standart AVERY DENNISON — зручна заміна гарантійним пломбам при підвішуванні ярлика на будь-який вид товарів.

Пластикові з’єднувачі Secur-a-Tach AVERY DENNISON — ручний кільцеподібний з’єднувач для кріплення ярликів на жорсткі товари (сумки, взуття, петлі одягу). Запобігає проколюванню товарів голчастими пістолетами.

Пластикові з’єднувачі Secur-a-Tie AVERY DENNISON — кільцеподібний з’єднувач для кріплення ярликів з ручним вибором довжини фіксатора – з’єднувача.

Самоклеючі етикетки ECCO — спеціальний вид етикетки на клейовій основі, що складається з кількох шарів.

Етикетка — листок спеціального (етикеточного) паперу невеликого формату, що містить відомості про товар або продукцію та супроводжує її.

Етикетка (також ярлик) — графічний / текстовий знак, нанесений у вигляді наклейки, бірки або талону на товар, експонат, будь-який інший продукт виробництва, із зазначенням торгівельної марки виробника, назви, дати виробництва, терміну придатності.

Ярликотримачі, вони ж з’єднувачі, пломби, гачки для одягу, Т-образні скріпки — спеціальні кріплення для картонних навісних ярликів і етикеток на текстильні вироби, одяг, білизну, взуття, будь-яку готову продукцію.

Переглянути всі новини
Виробляємо етикетки
та реалізуємо витратні матеріали
для маркування,
які застосовуються у різних сферах виробництва.
Дізнайтеся про акційні пропозиції першими
Підпишіться на наші розсилання
Зателефонуйте мені
Портфоліо
Завантажити PDF