');

Телефони:
(044) 206-27-38
(050) 314-62-02

Факс:
(044) 206-27-39

e-mail:
info@altair.net.ua

Графік роботи:
Пн - Пт: 09:00 - 17:45
Сб - Нд: вихідний

Кошик

У Вас 0 товари(ів)

Про компанію

Наша Компанія працює на ринку України з квітня 2003 року.
Сьогодні ми з гордістю можемо стверджувати, що в Україні нас знають, як надійного та стабільного партнера, який цінує свою репутацію та поважає інтереси своїх клієнтів.

Місія компанії «АЛЬТАІР»

Виробляти на ринку України ідеальні елементи ідентифікації товарів, які виробляють наші Замовники. При цьому якість та естетичність нашої продукції повинна збільшувати цінність товарів наших Замовників в очах їх потенціїних покупців, тим самим — сприяти успіху наших Замовників і розвитку промисловості України вцілому.

Область діяльності нашої компанії

ribbon_small1. Виробництво елементів ідентифікації (етикетки по догляду. бірки, ярлики, друковані стрічки) промислових товарів та реалізація сировини (ріббоны, стрічки) для їх виробництва.

2. Реалізація обладнання для трикотажного виробництва.

3. Реалізація допоміжних товарів та матеріалів (флізелін, мастило, клей для вишивки), а також запасних частин (лапки, п’яльця, голки) для обладнання вишивального, швейного та трикотажного виробництва.

Чому Вам вигідно співпрацювати з нами

kompetitionВисока компетентність наших співробітників гарантує оптимальний підбір обладнання, технологій та матеріалів для виробництва Ваших замовлень, з урахуванням всіх особливостей Вашої продукції.

Досвід роботи більшості наших співробітників  на підприємствах легкої промисловості складає більше 10 років.

 

ZtRP0pIPJNE
Вам не треба турбуватися про доставку навіть в найбільш  віддалені населені пункти України. Ми самі все оргаанізуємо та повідомимо Вас про те, де і коли отримати посилку з Вашим замовленням.

Ми готові доставляти будь-який товар у необхідній Вам кількості в найкоротші терміни — відправка здійснюється безпосередньо в день виконання замовлення.

 

Партнери

logo Memmingerunion special

 

RAPID LOGO - 600 dpi7.AveryDennison

 
 
 

Якщо Ви ще не стали нашим клієнтом, ми сподіваємось, що це станеться найближчим часом!

Коментарі закриті.