');

Телефони:
(044) 206-27-38
(050) 314-62-02

Факс:
(044) 206-27-39

e-mail:
info@altair.net.ua

Графік роботи:
Пн - Пт: 09:00 - 17:45
Сб - Нд: вихідний

Кошик

У Вас 0 товари(ів)

Глосарій

Голчастий пістолет MicroPin Avery Dennison — ручний інструмент з металевим механізмом подачі пластикових з’єднувачів для зкріплення м’яких виробів на картонній основі (ярликів).

Голчастий пістолет System 1000 AVERY DENNISON — ручний існтрумент для нанесення ярликів, за допомогою пластикових з’єднувачів до 1000 шт. без додаткової зарядки.
Система кріплення Plastic Staple ST9500 — швидкісна технологія фіксації країв товарів, нанесення ярликів на джинси і для з’єднання шкарпеток.
Пластикові з’єднувачі Hook Tach AVERY DENNISON — спеціальні з’єднувачі у формі «гачка», призначені для підвішування картонних ярликів для панчішно-шкарпеткових та інших легких виробів.

Пластикові з’єднувачі Fine і Standart AVERY DENNISON — зручна заміна гарантійних пломб при підвішуванні ярлика на будь-який вид товарів.

Пластикові з’єднувачі Secur-a-Tach AVERY DENNISON — кільцеподібні з’єднувачі для кріплення бірок і ярликів на жорсткі товари (сумки, взуття, петлі одягу). Запобігає проколюванню товарів голчастими пістолетами.

Пластикові з’єднувачі Secur-a-Tie AVERY DENNISON — кільцеподібні з’єднувачі для кріплення ярликів з ручним вибором довжини фіксатора — з’єднувача.

Самоклеючі етикетки ECCO — спеціальний вид етикетки на клейовий основі, який складається з кількох шарів.

Етикетка — листок спеціального паперу невеликого формату, який містить відомості про товар або продукції, і супроводжує його.

Етикетка (також ярлик) — графічний / текстовий знак, нанесений у вигляді наклейки, бірки або талона на товар, експонат, будь-який інший продукт виробництва, із зазначенням торгової марки виробника, назви, дати виробництва, терміну придатності.

Ярликотримачі, вони ж з’єднувачі, пломби, гачки для одягу і Т-подібні скріпки — спеціальні кріплення для картонних навісних ярликів і етикеток на текстильні вироби, одяг, білизну, взуття, будь-яку готову продукцію.

Коментарі закриті.