Нейлонова стрічка

бюджетний варіант
стійка до стирання
не розпускаються
краї етикетки
Фільтр по
каталогу
Всі Сатинова стрічка Нейлонова стрічка Поліестрова стрічка
Вперше на нашому сайті?
Отримайте
знижку -10% на перше замовлення етикеток по догляду з сатину або нейлону

Нейлон – один із найбільш популярних бюджетних матеріалів, що використовується для виробництва текстильних етикеток. Зовні матеріал схожий на поліестер, але він більш жорсткий на дотик. Міцний, практичний, довговічний.

Нейлонова термотрансферна стрічка широко використовуються в різних галузях промисловості — для маркування при виробництві одягу та текстилю, в автомобільній та хімічній промисловості, в агросекторі. Етикетки з нейлону можуть містити інформацію про виробника, склад тканини, дату виробництва, знаки по догляду за виробом та багато іншого.

Властивості нейлонових стрічок:

  • Нейлон є міцним та зносостійким матеріалом, що витримує механічний вплив. Зберігає зовнішній вигляд навіть за тривалих термінів експлуатації
  • Стрічки стійкі до впливу багатьох хімічних речовин та факторів зовнішнього середовища. Не вбирають пил. Після хімчистки виробів нейлонова етикетка не втрачає своїх властивостей. Витримують чисельні цикли прання
  • Доступні за ціною
  • Краї нейлонової етикетки не розпускаються, тому рекомендується пришивати її з одного краю

Компанія «АЛЬТАІР» пропонує Вам замовити нейлонову стрічку у Києві. Скориставшись нашими послугами, ви забезпечите виробництво якісними елементами маркування.

У нас ви можете купити не тільки нейлонову стрічку та ріббон до неї, але й замовити друк етикеток, ярликів, самоклеючих стікерів, а також супутні товари.

Виробляємо етикетки та реалізуємо
витратні матеріали для маркування,

що застосовуються у різних сферах виробництва
Зателефонуйте мені
Портфоліо
Завантажити PDF