Ріббон WAX

Ріббон WAX
будь-якої ширини
та намотки;
Роздріб та опт
Можливість
відвантаження замовленнь
день у день.
Фільтр по
каталогу
Всі Ріббон WAX Ріббон RESIN Ріббон WAX/RESIN
Вперше на нашому сайті?
Отримайте
знижку 10% на перше замовлення етикеток по догляду з сатину або нейлону

Стійкість до різних зовнішніх факторів залежить від типу
фарбуючої стрічки та матеріалу етикетки.


Найбільш поширеним типом термотрансферної стрічки є ріббон ​​на основі воску (ріббон WAX). Найбільш якісне зображення дає, як правило, на паперових носіях – етикетках типу Vellum з глянцевою, напівглянцевою або матовою поверхнями. Не застосовується на етикетках з ламінованими, лаковими покриттями. Невисока температура друку забезпечує довге “життя” друкуючої термоголовки. При цьому з ріббонами на восковій основі принтер, як правило, друкує найшвидше і споживає мінімальну кількість енергії. З недоліків – зображення, нанесене з допомогою ріббона WAX, досить нестійке, тобто легко стирається.

Ріббон ​​WAX забезпечує менш міцний відбиток, ніж риббони Resin та Wax/Resin, і його можна віднести до бюджетних варіантів витратних матеріалів для маркування.

Спеціальне покриття зовнішньої сторони наших ріббонів знімає статичну напругу, захищає термоголовку від передчасного зношування та захищає її від забруднення.

Процес термотрансферного друку досить простий – друкуюча головка принтера нагрівається і переносить шар, що фарбує, з ріббона на поверхню друку. Термотрансферні стрічки WAX (віск) характеризуються відмінною якістю друку штрих-кодів, тексту та графіки.

Виробляємо етикетки та реалізуємо
витратні матеріали для маркування,

що застосовуються у різних сферах виробництва
Зателефонуйте мені
Портфоліо
Завантажити PDF