Сатинова стрічка

М'який тканий матеріал з глянцевою поверхнею та характерним перламутровим блиском
Висока міцність, щільна основа
Фильтр по
каталогу
Все Сатинова стрічка Нейлоновая лента Полиэстеровая лента
Первый раз
у нас на сайте?
Получите
скидку 10%
на первый заказ этикетки по уходу из сатина и нейлона

Сатин — м’який тканий матеріал з гладкою глянцевою поверхнею та характерним перламутровим блиском. При цьому сатинова стрічка відрізняється високою міцністю.

Використовується у виробництві етикеток для виробів, які мають безпосередній контакт із тілом людини – домашній текстиль, білизна, дитячий одяг.

Для виготовлення етикеток по догляду використовуються сатинові стрічки білого та чорного кольорів. Для друку інформації на білих сатинових стрічках переважно використовують ріббони чорного кольору. Можливе використання інших кольорів. На чорному сатині друк наноситься білим, срібним та золотим ріббонами.

Якість сатинової етикетки залежить не тільки від матеріалу, з якого її виробляють, але й від способу порізки стрічки під час друку. Незважаючи та те, що сатин — м’який і гладкий матеріал, його краї можуть дряпатися, якщо стрічка зазнала гарячої порізки. Тому зазвичай сатинові етикетки вшиваються у виріб двома краями у вигляді петлі.

Ознакою якості сатинових бірок є м’які безпечні краї. Етикетка, краї якої не сатаються, менша за розміром та має презентабельніший вигляд. Нитки не стирчать і не сипляться, вона не розпускається, зберігає свою форму та дозволяє пришивати її до виробу з одного боку. Порізана етикетка спеціальним ножем.

Компанія «АЛЬТАІР» спеціалізується на виготовленні етикеток та продажі витратних матеріалів для термотрансферного друку. Також у нас Ви можете замовити безліч супутніх товарів для легкої промисловості та весь комплекс маркування вашого бренду «під ключ.»

Виробляємо етикетки та реалізуємо
витратні матеріали для маркування,

що застосовуються у різних сферах виробництва
Перезвоните мне
Портфолио
Скачать PDF